Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

e-usługi udostępnione na platformie ePUAP

Uprzejmie informujemy, że na platformie ePUAP zostały udostępnione dla wszystkich zainteresowanych usługi elektroniczne, które umożliwiają złożenie do dyrektora właściwego archiwum państwowego wniosku o brakowanie dokumentacji niearchiwalnej oraz wniosku dotyczącego przekazania materiałów archiwalnych.

Niniejsza e-usługa umożliwia dołączenie do wniosku spisów zdawczo - odbiorczych przekazywanych materiałów archiwalnych w postaci elektronicznej. Wniosek wraz z wymaganymi załącznikami przekazywany jest do właściwego archiwum państwowego w formacie .XML. Natomiast w zakresie wniosku o brakowanie dokumentacji niearchiwalnej niniejsza e-usługa umożliwia dołączenie do wspomnianego wniosku, spisów dokumentacji niearchiwalnej podlegającej brakowaniu. Wniosek ten wraz z wymaganymi załącznikami również przekazywany jest do właściwego archiwum państwowego w formacie .XML.

Wspomniane e-usługi pt. „Przekazanie materiałów archiwalnych do właściwego archiwum państwowego” oraz „Wydanie zgody na brakowanie dokumentacji niearchiwalnej” dostępne są na platformie e-PUAP w katalogu spraw „Kultura, sport i turystyka” w sekcji „Organizowanie działalności, uprawnienia”.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z oferowanych w tym zakresie funkcjonalności.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-06-18 14:10przez:
Opublikowano:2021-06-18 00:00przez: Konrad Kurys
Zmodyfikowano:2021-06-18 14:00przez: Konrad Kurys
Podmiot udostępniający: Archiwum Państwowe w Radomiu
Odwiedziny:2075

Rejestr zmian

  • [2021-06-18 14:00:54]Konrad Kurysutworzenie dokumentu

Banery/Logo